TEMEL CİLT BAKIMI UYGULAMAMIZ HAKKINDA

Temel cilt bakımı, çeşitli cilt tipine sahip kişilere hitap eden son derece kapsamlı bir hizmetin adıdır. Bu hizmet kapsamında her cildin ihtiyaç duyduğu temel destek ve bakım cilde sunulmuş olur. Günümüzde hemen herkes çeşitli kozmetik ürünlerine sahiptir. Bunları bazen bir eczaneden bazen bir kozmetik mağazasından temel cilt bilgileri çerçevesinde tercih ederek kullanırız. Cilde dışarıdan yapılan bu temizleme ve bakım hizmetleri ne yazık ki her zaman yeterli olamamaktadır. Bu gibi durumlarda da cildin duyduğu ekstra bakım ihtiyacını temel cilt bakımı gibi hizmetlerle tamamlamak son derece önemlidir.

Temel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Temel cilt bakımı hizmeti birden fazla aşamadan oluşan kapsamlı bir hizmettir. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız süreci cilt analizi ile başlatır. Öncelikle kişinin cildi analiz edilerek yapısal özellikleri doğru biçimde tespit edilir. Ardından kişinin cilt bakım rutini de öğrenilir. Günlük hayatta yapılan uygulamalar, kullanılan ürünler gibi detaylar da uzmanlar için oldukça büyük öneme sahiptir. Ardından temel cilt bakımında kişiye özel ideal uygulama sistemi tespit edilmiş olur. Cildin durumuna göre siyah nokta, akne giderme veya leke giderme gibi belli başlı sorunlara odaklanmak bu hizmet kapsamında mümkündür.

Ne Kadar Sıklıkla Cilt Bakımı Yaptırmalıyız?

28 günde bir veya cildinizin yağ oranına bağlı olarak belirlenen günlerde, işlem protokollerine uygun klasik ya da medikal cilt bakımlarımız uzmanlarımız tarafından uygulanmalıdır.

Temel Cilt Bakımı Uygulamamız

Cildimizin bağışıklık sistemine uygun olarak belirlenen cilt işlemleri, aksatılmamalıdır.

Ev bakımlarınızın da bu uygulamaları destekleyici şekilde planlaması da oldukça önemlidir.

Temel Cilt Bakımı Uygulamamız İçin

Ayrıntılı uygulama içeriği ile ilgili uzmanımıza başvurabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için;

Temel Cilt Bakımı Faydaları Nelerdir?

Temel cilt bakımı belli aralıklarla uygulandığında cilde büyük faydalar sunar. Öncelikle ciltte kronikleşen belirgin şikayetlerin giderilmesi temel cilt bakımı hizmeti ile mümkündür. Bu durumları örnekle açıklamak gerekirse nemli yapısını kaybeden bir cilt, belli aralıklarla temel cilt bakımı hizmeti alarak ihtiyaç duyulan nem dengesini elde edebilir. Bunun yanında siyah nokta, beyaz nota ve akne gibi ciltte en çok istenmeyen oluşumların da giderilmesinde temel cilt bakımı oldukça etkilidir. Bu hizmet ile cildinizin elastik yapısını koruyabilir ve yaşlanmaya karşı direnç gösterebilirsiniz.

Temel Cilt Bakımı Fiyatları Nelerdir?

Pasion Isola bünyesinde temel cilt bakımı hizmeti oldukça kapsamlı ve detaylı ilerler. Firmanın müşterilerine sunduğu VIP bakım hizmetleri cilt bakımı yanında ruhani bir dinlenme imkanını da vaat ediyor. Pasion Isola’da yapılan üst düzey temel cilt bakımı hizmeti tamamen doğal içerikli ve yüksek kalite cilt bakım ürünleri ile desteklenir. Bu sayede bakım sonucu çok daha memnun edici sonuçlar elde edilmiş olur. Siz de cilt analizi ve temel cilt bakımı hizmeti ile kendinizi şımartarak cildinize hak ettiği özeni göstermek için Pasion Isola web sitesi veya telefon numaraları üzerinden hızla randevunuzu oluşturabilirsiniz.