Passion Isola Güzellik Merkezi

Ada Uzunkaya

pi-sag

Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Yüksek Lisans eğitimi sonrası güzellik sektörüne olan ilgisi sebebi güzellik uzmanlığı eğitimleri alıp yurt dışından kozmetik ürünler getirip ilk firmasını kurdu. Akabinde temel cilt bakımı ve lazer Epilasyon hizmeti veren İstanbul Kartal’da Ada Güzellik Merkezi’ni kurdu. 10 yılı aşkın süredir sektörün içinde bulunan Ada Uzunkaya MEB Onaylı ve özel okullardan kalıcı makyaj eğitimleri ile alanında uzmanlaştıktan sonra İstanbul Ataşehir’de Passion İsola Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakımı Stüdyosu‘nu kurdu. Tutku Adası anlamına gelen marka ismi, Ada Uzunkaya anın her işini tutku ve özveri yapan bir boğa kadını olması ile ilişkilidir. kaliteyi her daim koruyarak kullanılan malzemeden, uygulamanın konforuna kadar  sizlerin sağlığını gözeterek hijyen şartlarını ciddiye alıyor.

Ada Uzunkaya 

Passion Isola

 

“Sıradan bir güzellik merkezi olmaktan öte siz danışanlarımız ile güçlü bağlar kurup geniş bir aile olma yolunda, güzellik ve bakım ile ilgili sorularınıza tüm bilgi ve tecrübelerimizle danışmanlık ediyoruz. Aynı zamanda güncel uygulama ve yöntemleri yakından takip edip sektöre girmek isteyen, yolun başındaki meslektaşlarımıza eğitim ve öğretim veren bir kurum olmayı hedefliyoruz.”

Amacımız Ticari kaygı gütmeden sonuç odaklı müşteri memnuniyeti ile sizlerin doğal güzelliğini kalıcı olarak taçlandırmaktır. Değişim ve dönüşüm için dinamik süreçte kendinizi sevmeyi ve kişisel potansiyelinizi en yükseklere çıkarmakta uygulayıcınız olarak sizin için buradayız.

Tutku Adasında sizleri bekliyoruz!