KALICI DİPLİNER UYGULAMAMIZ HAKKINDA

Kalıcı dipliner son zamanlarda oldukça yaygınlaşan uygulamalar arasında yer alır. Bu işlem ile her gün uzun uzun makyaj yapmak, dış görünüşünüz için uzun saatler harcamanıza gerek kalmaz. Siz makyajsızken de güzel ve bakımlı görünmenizi sağlayan kalıcı dipliner özellikle göz bölgenizdeki etkileri ile daha etkili bakışlara sahip olmanızı sağlar. Bu hizmeti kaç ve kirpik laminasyonu gibi hizmetlerle birleştirerek daha da etkili bir görüntü elde etmeniz mümkün olabilir.

Kalıcı Dipliner Nasıl Yapılır?

Kalıcı dipliner oldukça incelik gerektiren bir uygulamadır. Bu hizmeti alanında uzman kişilerin yapmaması halinde pek çok tehlikeli durum meydana gelebilir. Aynı zamanda güvenilir kişi ve firmalarla çalışmak da uygulama yapılacak malzemelerin kalitesini bilmek açısından önemlidir. Doğrudan göz çevresine bir boya enjekte edilmesi işlemi olan kalıcı dipliner hizmetinde ürün kalitesi ve doğallığı üzerinde durulması gereken detaylardandır.

Kalıcı dipliner hizmeti için alanında uzman çalışma ekibi öncelikle bir inceleme yapar ve sonra uygulama safhasına geçilir. Öncelikle geçici dipliner uygulaması ile örnek bir çalışma yapılarak müşteriye gösterim sağlanır. Müşteri tarafından da onay verilmesi halinde uygulamanın kalıcı formu hayata geçirilir. Kalıcı dipliner uygulamasında kişi cilt tonuna uygun rengin seçilmesi, nizami bir uygulama yapılarak kusursuz bir görünüm elde etmek son derece önemlidir.

Kalıcı Dipliner Uygulaması

Bilinenin aksine en acısız işlem olan Dipliner uygulaması, göz yapınıza uygun ve isteğiniz üzerine uzmanlarımız tarafından tasarlanır. Kozmetik bir ürüne gerek kalmadan kullanacağınız bu işlem sayesinde göz çerçeveniz daha belirgin, bakışlarınız daha anlamlı!

Dipliner Ne Kadar Kalıcı?

İşlem süresi yaklaşık 2 saat olmakla beraber, uygulama esnasında hiçbir acı hissetmezsiniz.

Uzman ekibimiz tarafından uygulanan bu işlemin kalıcılık oranı yaklaşık 2 senedir.

Dipliner Uygulaması İçin;

Ayrıntılı uygulama içeriği ile ilgili uzmanımıza başvurabilirsiniz 👍🏻

Detaylı bilgi ve randevu için;

Kalıcı Dipliner Faydaları Nelerdir

Kalıcı dipliner uygulaması yaptıran kişiler hayatlarında pek çok olumlu etki görebilirler. Bu uygulama sayesinde günün her saatinde şık ve güzel görünmeniz mümkün. Etkileyici bakışlara sahip olmanız için uzun makyaj seanslarına ihtiyaç duymazsınız. Ayrıca yorgun olduğunuzda, uykusuz kaldığınızda bile yüzünüz bunu yansıtmaz her zaman göz kamaştırıcı görünebilir. Kalıcı dipliner özellikle yoğun hayat temposuna sahip kadınlar için idealdir. Profesyonel iş hayatında son derece hızlı bir yaşantınız varsa veya çocuklarınız ile ilgilenirken kendinize yeterince zaman ayıramıyorsanız kalıcı dipliner uygulaması sizler için ideal olabilir. Pasion Isola’da tamamen doğal ve güvenilir ürünlerle yapılan kalıcı dipliner uygulaması sağlığınız açısından da hiçbir risk oluşturmaz.

Kalıcı Dipliner Fiyatları Nasıldır?

Kalıcı dipliner uygulaması pek çok kişi ve firma tarafından verilen bir hizmettir. Bu hizmeti almak isteyen çok sayıda kişi de bulunur. Kalıcı dipliner fiyatlarını merak eden kişiler öncelikle bu hizmetin yüz bölgesine doğrudan bir uygulama olduğunu unutmaması gerekir. Kalite ve güvenin fiyattan daha öncelikli olduğunu bilmek önemlidir. Kalıcı dipliner hizmetinde kalite ile ücret arasında bir oran olması ekonomik bir tercih yapmış olmak için yeterlidir.

Pasion Isola ailesi müşterilerine VIP hizmet sunar. Yüksek kalite standartlarına sahip, doğal ve güvenilir ürünlerle burada kalıcı dipliner uygulaması yaptırmak son derece keyiflidir. Kaliteli hizmetlerin cildinizde yarattığı mucizevi etkilerin tadını çıkarmak için Pasion Isola internet sitesinden hızla randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Firmanın iletişim bilgileri vasıtasıyla merak ettiğiniz konularda da uzman çalışma kadrosuna danışabilirsiniz.