DUDAK RENKLENDİRME UYGULAMAMIZ HAKKINDA

Kalıcı Dudak Renklendirme sadece estetik amaçlı yapılan bir kalıcı makyaj uygulaması olmaktan öte, zamanla solan dudak pigmentini tamamlayarak kaybolan hacmin yerine getirilmesini sağlayan bir gençleştirme işlemidir

Güzellik bir bütünün sonucudur

Dudak hatlarınızı belirginleştiren, rengini yoğunlaştıran, daha canlı ve doğal bir görünüm elde etmenizi sağlayan dudak gençleştirme uygulaması tam da size göre!

Dudak rengine en yakın nude ve şeftali tonları ile doğal bir kalıcı renklendirme yaptırdıktan sonra 2 yıla kadar kalıcılık sağlayan bu uygulama  ile dilediğiniz genç dudaklara kavuşabilirsiniz!

Dudaktaki renk pigmentleri zamanla yoğun olarak tüketilen sigara, çay ve kahve gibi kafeinli ürünlerden etkilenir. Bu zararlı maddeler dudakta sararma, renk solması ve görüntü bozulmasına neden olur. Ayrıca genetik faktörler ve diğer nedenlerle de bazı kişiler renksiz veya solgun dudaklara sahip olabilir. Solgun bir dudak sıklıkla farklı tonda rujlarla renklendirilmeye çalışılsa da bu uygulamalar son derece kısa süreli etkiler yaratması nedeniyle kurtarıcı olmaz. Dudak renklendirme işlemi, etkili ve uzun süre kalıcı olması٫  zamandan tasarruf etmeniz ve özellikle  kolaylık sağlaması sebebi ile  sevilen ve tercih edilen uygulamalardandır.

Dudak Renklendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Dudak renklendirme işlemi genel inceleme ile başlar. Alanında uzman kişilerce dudak üzerinde inceleme yapılır ve doğru renk tonunun belirlenmesi gerekir. Dudaktaki asimetrik bozukluk ön çizim aşamasında sizin onayınız doğrultusunda giderilir. Çizim sonrası Kişilerin cilt tonu, dudağının alt tonu gibi teknik bilgiler ışığında en uygun renklendirme işlemi yapılabilir. Doğru tonlar belirlendikten sonra uygulama safhasına geçilir. Dudak renklendirme işlemlerine başlamadan önce kişinin dudak bölgesine anestezi krem sürülür. Bu krem kişinin endişelenmesini önlemek ve kendini daha rahat hissetmesi için de tercih edilir. Acılı bir işlem olmamakla birlikte yine de anestezi krem ile daha rahat bir çalışma alanı yaratılır. Anestezi krem uygulaması yapılan dudak altına mikro iğneler ile doğal, organik boyalar enjekte edilir. Dudağın 0,5 mm kadar alt kısmına oldukça mink mikro iğneler vasıtasıyla yapılan bu uygulamada kişi hiçbir acı hissetmez. Uygulama sonrası da bir acı ve ağrı durumu yaşanmaz.

Dudak Renklendirme Nedir?

Sigara, kahve ve çay kullanımı, zaman içerisinde dudakların doğallığını kaybetmesine ve sahip olduğu rengin solmasına neden oluyor.

Dudak hatlarınızı belirginleştiren, rengini yoğunlaştıran, daha canlı ve doğal bir görünüm elde etmenizi sağlayan dudak gençleştirme uygulaması tam da size göre!

Dudak Renklendirme Hizmetimiz

Dudak renklendirme işlemimiz sayesinde, dudağınızdaki renksiz görüntü ve asimetrik bozukluklardan kurtulabilirsiniz.

4 yıla kadar kalıcılık sağlayan bu uygulama ile dilediğiniz genç dudaklara kavuşabilirsiniz!

Dudak Renklendime ve Gençleştirme

Uzman ekibimizle beraber dudak gençleştirme işlemi ile sizleri, daha canlı ve dolgun dudaklara kavuşturabiliriz.

Detaylı bilgi ve randevu için;

👇🏻

Dudak Renklendirme İşleminin Faydaları Nelerdir?

Dudak renklendirme işlemi pek çok faydası ile kadınların hayatını kolaylaştırır. Öncelikli ağız, dudaklar yüzde en çok dikkat çeken unsurlardan biridir. Herkes etkileyici ve dikkat çekici dudaklara sahip olmak ister. Bu nedenle dudak renklendirme işlemi oldukça faydalıdır. Bunun yanında bu işlem kalıcı özelliklere sahip olması ile de faydalıdır. Özellikle yoğun hayat temposuna sahip kadınların her gün sabah makyaj yapacak vaktinin olmaması gibi durumlarda dudak renklendirme işlemi hayat kurtarıcı olabilir. Dudak renklendirme makyajsızken de güzel ve etkileyici görünmenizi sağladığı için kendinizi her zaman iyi hissetmenize yardımcı olur. Özgüveninizi destekler ve günün her anında göz kamaştırıcı olmanızı sağlar.

Dudak Renklendirme Fiyatları Nasıldır?

Dudak renklendirme hizmetleri günümüzde pek çok kişi ve firma tarafından yapılan yaygın bir uygulamadır. Bu hizmetlerin güvenilir ve alanında uzman kişiler tarafından yapılması ise insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Değişken fiyat listeleri içerisinden dudak renklendirme hizmeti almak için firma seçerken ücret odaklı bir seçim yapmamanız çok önemlidir. Uygulama yapan kişinin uzmanlığı, uygulanacak ürünlerin kalitesi ve doğallığı gibi unsurlara önem vermek çok daha önemlidir.

Pasion Isola ailesi müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet verir. VIP hizmet standartlarında birinci sınıf kalite ve güvenlik sertifikalarına sahip doğal ürünlerle son derece sağlıklı bir şekilde cildinizi güzelleştirmenize destek olur. Firma hizmetleri ve randevu için Pasion Isola web sitesini ziyaret edebilir veya telefon numaralarından destek alabilirsiniz.