MİCROPİGMENTASYON UYGULAMAMIZ HAKKINDA

Micropigmentasyon güzellik ve bakım alanında ortaya çıkan yenilikçi ve etkili hizmetlerden biridir. Bu hizmet bir nevi kalıcı makyaj uygulamasıdır. Yüzdeki ifadelerin daha çarpıcı ve etkili olmasını sağlayan bu güzellik hizmeti geniş bir kitlenin ilgisini çeker. Micropigmentasyon ismi gereği genellikle merak edilir. Micro iğneler ile cilt altına yapılan renklendirme işlemine micropigmentasyon demek oldukça doğrudur. İğnelerin son derece minimal boyutları ve uygulamanın oldukça hafif olması işlemlerin tamamen acısız ve ağrısız olmasını sağlar.

Micropigmentasyon Nasıl Yapılır?

Micropigmentasyon ile kaş pudralama yaparak yüzdeki bakışların değiştirilmesi mümkündür. Pudralama işlemi dövme gibi yapılan eski işlemler ile karıştırılmamalıdır. Burada boya renginin rejimi ve boyanın derinin çok altına atılmaması önemlidir. Koyu ve kalıp gibi bir görüntü doğal olmamak ile birlikte zamanla renk değiştirerek rahatsız edici bir hal alıcaktır. Burada uzman tecrübesi ve boya kalitesi dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardandır.

Yüzün duruşunu en çok etkileyen detaylardan biri kaşlardır. Kaş pudralama ile kalıcı şekilde kaşlarınızın daha yoğun, gür ve şık durmasını sağlayabilirsiniz. Doğuştan kaşları zayıf ve seyrek olan kişiler için micropigmentasyon son derece verimli sonuçlar doğurabilir. Stres veya başka nedenlerle kaş dökülmesi sorunu yaşamış kişilerde her gün makyaj ile kaş boyama yapmak yerine micropigmentasyon ile kalıcı ve daha doğal bir görüntü elde edebilir.

Micropigmentasyon/Kaş Pudralama Tekniği Nedir?

Kaş Pudralama Tekniği / Shading Technique

✅ Kaş formunuz düşük
✅ Seyrek
✅ Asimetrik
✅ İfadeniz mutsuz ya da sert

ise Pudralama Tekniği sizin için uygun olan yöntemdir.

Micropigmentasyon / Kaş Pudralama

Kullandığınız kozmetik ürünler, yanlış kaş alımı ya da yaşa bağlı olarak kaşlarınız güçsüzleşip dökülebilir. Bu değişimin farkına varmayabilirsiniz ancak ifadeniz de olumsuz değişiklik gözlenecektir. Kişinin yüz yapısını şekillendirmek, daha dinç, daha genç ve taze bir görüntü kazandırmak için bazen küçük değişiklikler yapmak yeterli olmaktadır. Kaş şeklini yeniden yapılandırmak, bunlardan biridir.

Micropigmentasyon / Kaş Pudralama

Ayrıntılı uygulama içeriği ile ilgili uzmanımıza başvurabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için;

👇🏻

Micropigmentasyon Faydaları Nelerdir?

Micropigmentasyon uygulamalarının kişilere pek çok faydası olur. Öncelikle bu uygulama cildinizinanatomisine ve deri tonuna uygun olarak hazırlanan özel çalışmaları içerir. Bu da yapay bir duruş yerine doğal bir güzelliğe sahip olmanızı mümkün kılar. Micropigmentasyonun bir diğer faydası zamandan tasarruf konusundaki etkileridir. Pek çok kadın yoğun bir hayatta sürekli bir acele halindeyken makyaj için kendine uzun zamanlar ayıramamaktan şikayetçidir. Micropigmentasyon işlemi ile günün her vaktinde şık, bakımlı ve güzel bir görünüm yakalamak mümkündür. Güvenilir bir yerde yaptırılan micropigmentasyonun her hangi bir riski de bulunmadığı için son derece güvenli ve sağlıklı bir seçenektir de.

Micropigmentasyon Fiyatları Nelerdir?

Micropigmentasyon uygulamaları değişken fiyatlarla kişiler sunulur. Burada hizmeti veren kişi veya firmanın uzmanlığı, kullandığı malzemelerin kalitesi ve güvenilirliği gibi unsurların fiyatta doğrudan etkisi olduğu bilinmelidir. Kaş pudralama, micropigmentasyon denen işlemler doğrudan cilt üzerinde gerçekleştirilir ve bu nedenle sağlık açısından bir risk içermediğinden emin olmak önemlidir. Micropigmentasyon hizmet alacak kişilerin bu uygulamalar esnasında tercih edilen ürünleri güvenlik ve kalite açısından kapsamlı incelemeden geçirmesi kişisel sağlıkları için çok önemlidir. Hizmeti verecek olan kişilerin de uzmanlık sertifikalarına sahip olmaları bu hizmeti verme konusunda yetkin olduklarını ispatlayabiliyor olmaları önemlidir. Söz konusu güzellik ve sağlık olduğunda güvenli adımlar atmak oldukça önemlidir.

Pasion Isola sektörde yer aldığı uzun yıllarda müşterilerinin sağlığını ve güvenliğini her zaman en öncelikli değer olarak korumuştur. Firmanın alanında uzman ve eğitimli çalışma kadrosu her gün yeni eğitim ve çalışmalar ile kendini geliştirmeye devam eder. Micropigmentasyon başta olmak üzere tüm hizmetlerinde birinci sınıf kalitede güvenilir ve doğal ürünler kullanan firmadan web sitesi aracılığıyla kolayca randevu alabilirsiniz.