KAŞ KİRPİK BOTOKS UYGULAMAMIZ HAKKINDA

Kaş kirpik botoks uygulamaları özellikle son dönemde yaygınlaşan ve dikkat çekici bakım hizmetlerindendir. Yüzdeki ifadeyi en çok etkileyen iki detay kaşlar ve kirpiklerdir. Yüzdeki genel hattı, çerçeveyi kaşlar oluşturur. Kirpikler ile bakışların daha derin ve etkileyici olması hususunda etkilidir. Makyaj malzemeleri ile kaş ve kirpikler üzerinde çeşitli değişiklikler yaratmak mümkündür. Fakat bu uygulamalar genellikle çok kısa süreli olmaları nedeniyle zahmetli olabilir. Kaş kirpik botoks uygulamaları makyaj malzemelerine kıyasla çok daha etkili olmaları ve uzun süre kalıcı etkileri olmaları nedeniyle daha çok sevilen ve tercih edilir.

Kaş Kirpik Botoks Nedir?

Kaş kirpik botok iki farklı uygulamanın adıdır. Bu uygulamalardan biri kaşlar üzerinde yapılır. Diğerine ise odak nokta kirpiklerdir. Kaş botoksu farklı isimlerle de adlandırılabilir. Kaş laminasyonu veya kaş liftingi olarak da isimlendirilen bu uygulamalar kaşta şekillendirme ve kaldırma etkisi yaratır. Normalde daha kalkık kaşlar ve etkili bir çehre yaratmak için düşük kaş probleminin çözülmesi gerekir. Göz kapakları üzerine cerrahi müdahalede bulunmak istemeyen kişiler için kaş botoksu oldukça idealdir.

Kirpik botoksu ise daha derin bakışlar elde etmek ve etkileyici gözlere sahip olmak için tercih edilebilecek uygulamalardandır. Bu hizmet kapsamında kirpiklerin daha kıvrık daha hacimli ve daha koyu renkte görünmesi mümkün olur. Günlük hayatta sürekli maskara ve kirpik makası gibi eşyalara ihtiyaç duymadan etkileyici gözlere sahip olmanız bu uygulama ile mümkündür.

Kaş kirpik botoks uygulamalarını birlikte değerlendirerek çok daha efektif bir sonuç alabilirsiniz. Kaş ve kirpiklerin birbirini tamamladığı bilinen bir gerçektir. Bu hizmetlerin de genellikle bir arada değerlendirilmesi tavsiye edilir.

Kaş Botoksu Nedir?

Kaş laminasyonu, diğer adıyla kaş liftingi ya da kaş botoksu olarak bilinen bu yöntemde, keratin, vitamin, protein desteğiyle kaşlara yeni bir form ve hacim kazandırılmakta.

Kaş Kirpik Botoks İşlemimiz Hakkında

İnce ve seyrek kaşlarınız 45 dakikalık iğnesiz ve acısız bir işlemle daha hacimli ve şekilli bir hal alıyor. İşlem kalıcılığı ise 6 ile 8 hafta arasında değişmektedir.

Kaş Kirpik Botoks İşlemi İçin

Ayrıntılı bilgi ve randevu için uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Detaylı bilgi veya randevu almak için;

Kaş Kirpik Botoks Etkileri Nelerdir?

Kaş kirpik botoks uygulamaları yüzde önemli etkiler yaratır. Öncelikle çok daha genç, gergin ve canlı bir duruş yakalamanızı sağlar. Düşük kaşların meydana getirdiği yorgun ve bitkin görünüm bu uygulamalar ile ortadan kalkar. Kaş kirpik botoks sayesinde güne hızlı şekilde başlamanız mümkündür. Makyaja ihtiyaç duymadan da hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Özellikle yoğun hayat temposuna sahip kadınlar için kaş kirpik botoks ile günlük rutinleri çok daha konforlu bir hale bürünebilir.

Kaş Kirpik Botoks Fiyatları Nelerdir?

Kaş kirpik botok uygulaması yaptırırken bu hizmeti oldukça farklı fiyatlardan sunan firmalar ve kişiler görmeniz mümkün. Öncelikle bu işlemin cildinize doğrudan yapılacağını unutmayın. Özellikle kaliteli ve güvenli malzemelerin kullanılması çok önemlidir. İşlemleri yapan kişilerin de uzman olması olası tehlikelerin önlenmesi açısından önemlidir. Bu gibi hizmetleri alacak olan kişiler fiyat odaklı tercihler yapmaktan kaçınmalı ve alınan hizmetin kalitesi konusunda seçici davranmalıdır.

Pasion Isola alanında uzman çalışma ekibi be üst düzey kalitede ürünleri ile sizlere oldukça memnun edici hizmetler sunar. Tamamen doğal ve cilt dostu destek ürünler ile cildinize bakım yaparken güzelleştiren uygulamalara Pasion Isola’nın VIP hizmet standartları ile sahip olabilirsiniz. Randevu için web sitesi, Whatsapp hattı ve telefon numaralarından hızla irtibata geçebilirsiniz.